Broneeri lende firmalt Binter Canarias

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
T 11/10
T 18/10

Binter Canarias: ülevaade

Binter Canarias: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€19

Populaarseim marsruut

TFN–RAK

Lühim lend

0 t 25 m

Pikim lend

11 t 50 m
Lennufirma Binter Canarias odavaim marsruut on lähtekohast Las Palmas de Gran Canaria sihtkohta Santa Cruz de Tenerife Tenerife Põhja hinnaga €19
Lennufirma Binter Canarias populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Santa Cruz de Tenerife Tenerife Põhja sihtkohta Marrakech Menara
Lennufirma Binter Canarias kiireim marsruut on lähtekohast Funchal (FNC) sihtkohta Porto Santo (PXO) ja kestab 0 t 25 m
Lennufirma Binter Canarias pikim marsruut on lähtekohast Puerto del Rosario (FUE) sihtkohta Granadilla (TFS) ja kestab 11 t 50 m

Binter Canarias: arvustused

9,0
Väga heaPõhineb 10 kontrollitud külastaja arvustustel
8,8Comfort
8,8Pardaleminek
9,2Meeskond
8,8Meelelahutus
9,0Kõik kokku
7,4Toit

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Binter Canarias: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Binter Canarias, pead välja lendama lennujaamast Lille Lesquin, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks TUI Fly Belgium.

Peamised lennujaamad, mida Binter Canarias teenindab, on Santa Cruz de Tenerife Tenerife Põhja, Las Palmas de Gran Canaria ja Arrecife Lanzarote. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Binter Canarias saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Binter Canarias lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Binter Canarias veebisaiti aadressil bintercanarias.com või helistada lennufirmale numbril +34 902 391 392.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Binter Canarias leidsime, oli suunal Las Palmas de Gran Canaria–Santa Cruz de Tenerife Tenerife Põhja piletihinnaga €48. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Binter Canarias, siis odavaim marsruut on Las Palmas de Gran Canaria–Santa Cruz de Tenerife Tenerife Põhja. Sellel lennufirma Binter Canarias marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €19.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Binter Canarias leidsime, on sihtkohta Funchal Madeira–Las Palmas de Gran Canaria ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €87. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Binter Canarias, mille leidsime, oli marsruudil Santa Cruz de Tenerife Tenerife Põhja–Funchal Madeira. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €38 ja mille jooksul tehakse 1 vahemaandumine.


Binter Canarias – lennu jälgimine

Lennufirma Binter Canarias lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
N 10/6