Broneeri lende firmalt Biman Bangladesh

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 5/10
K 12/10

Biman Bangladesh: ülevaade

Biman Bangladesh: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€58

Populaarseim marsruut

CCU–DAC

Lühim lend

0 t 40 m

Pikim lend

24 t 35 m
Lennufirma Biman Bangladesh odavaim marsruut on lähtekohast Kolkata Netaji S. Chandra sihtkohta Dhaka Hazrat Shahjalal Intl hinnaga €58
Lennufirma Biman Bangladesh populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Kolkata Netaji S. Chandra sihtkohta Dhaka Hazrat Shahjalal Intl
Lennufirma Biman Bangladesh kiireim marsruut on lähtekohast Sylhet (ZYL) sihtkohta Dhaka (DAC) ja kestab 0 t 40 m
Lennufirma Biman Bangladesh pikim marsruut on lähtekohast Chittagong (CGP) sihtkohta Kolkata (CCU) ja kestab 24 t 35 m

Biman Bangladesh: arvustused

8,0
Väga heaPõhineb 4 kontrollitud külastaja arvustustel
7,5Meelelahutus
9,0Meeskond
8,0Kõik kokku
8,0Comfort
8,5Pardaleminek
8,5Toit

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Biman Bangladesh: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Biman Bangladesh, pead välja lendama lennujaamast Istanbul, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Air Algerie.

Peamised lennujaamad, mida Biman Bangladesh teenindab, on Dhaka Hazrat Shahjalal Intl, Sylhet Osmani Intl ja Chittagong Patenga. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Biman Bangladesh saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Biman Bangladesh lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Biman Bangladesh veebisaiti aadressil biman‑airlines.com või helistada lennufirmale numbril +88 02 890 1600.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Biman Bangladesh leidsime, oli suunal Dhaka Hazrat Shahjalal Intl–Saidpur piletihinnaga €76. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Biman Bangladesh, siis odavaim marsruut on Dhaka Hazrat Shahjalal Intl–Cox'S Bazar. Sellel lennufirma Biman Bangladesh marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €101.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Biman Bangladesh leidsime, on sihtkohta Kolkata Netaji S. Chandra–Dhaka Hazrat Shahjalal Intl ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €104. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Biman Bangladesh, mille leidsime, oli marsruudil Kolkata Netaji S. Chandra–Dhaka Hazrat Shahjalal Intl. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €58 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


Biman Bangladesh – lennu jälgimine

Lennufirma Biman Bangladesh lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/30