Broneeri lende firmalt JetSMART

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 5/10
K 12/10

JetSMART: ülevaade

JetSMART: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€20

Populaarseim marsruut

CUZ–LIM

Lühim lend

0 t 56 m

Pikim lend

4 t 11 m
Lennufirma JetSMART odavaim marsruut on lähtekohast Santiago Arturo Merino Benitez sihtkohta Concepción Carriel Sur hinnaga €20
Lennufirma JetSMART populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Cusco Velazco Astete sihtkohta Lima J Chavez Intl
Lennufirma JetSMART kiireim marsruut on lähtekohast Cusco (CUZ) sihtkohta Arequipa (AQP) ja kestab 0 t 56 m
Lennufirma JetSMART pikim marsruut on lähtekohast Concepción (CCP) sihtkohta Arica (ARI) ja kestab 4 t 11 m

JetSMART: arvustused

6,1
NormaalnePõhineb 11 kontrollitud külastaja arvustustel
7,8Pardaleminek
5,0Toit
6,0Comfort
4,9Meelelahutus
6,1Kõik kokku
7,0Meeskond

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga JetSMART: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga JetSMART, pead välja lendama lennujaamast Cali Alfonso B. Aragon Intl, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks LATAM Airlines.

Peamised lennujaamad, mida JetSMART teenindab, on Santiago Arturo Merino Benitez, Calama El Loa ja Antofagasta Cerro Moreno. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma JetSMART saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma JetSMART lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma JetSMART veebisaiti aadressil jetsmart.com või helistada lennufirmale numbril +56 2 27 31 8787.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt JetSMART leidsime, oli suunal Concepción Carriel Sur–Santiago Arturo Merino Benitez piletihinnaga €48. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga JetSMART, siis odavaim marsruut on Santiago Arturo Merino Benitez–Concepción Carriel Sur. Sellel lennufirma JetSMART marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €20.

Praegu nõuab JetSMART, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 158cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 55x35x25cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 45x35x25cm.


JetSMART – lennu jälgimine

Lennufirma JetSMART lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/30