Broneeri lende firmalt Animawings

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
L 1/10
L 8/10

Animawings: ülevaade

Animawings: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€63

Populaarseim marsruut

OTP–HER

Lühim lend

2 t 00 m

Pikim lend

2 t 00 m
Lennufirma Animawings odavaim marsruut on lähtekohast Bukaresti Henri Coandă rahvusvaheline sihtkohta Irákleio N. Kazantzakis Apt. hinnaga €63
Lennufirma Animawings populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Bukaresti Henri Coandă rahvusvaheline sihtkohta Irákleio N. Kazantzakis Apt.
Lennufirma Animawings kiireim marsruut on lähtekohast Bukarest (OTP) sihtkohta Irákleio (HER) ja kestab 2 t 00 m
Lennufirma Animawings pikim marsruut on lähtekohast Bukarest (OTP) sihtkohta Irákleio (HER) ja kestab 2 t 00 m

Animawings: arvustused

8,0
Väga heaPõhineb 1 kontrollitud külastaja arvustusel
8,0Toit
8,0Meelelahutus
8,0Kõik kokku
8,0Comfort
8,0Pardaleminek
8,0Meeskond

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Animawings: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Animawings, pead välja lendama lennujaamast Cluj-Napoca, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Wizz Air.

Peamised lennujaamad, mida Animawings teenindab, on Irákleio N. Kazantzakis Apt., Timisoara ja Bukaresti Henri Coandă rahvusvaheline. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Animawings saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Animawings lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Animawings veebisaiti aadressil animawings.com või helistada lennufirmale numbril +4 021 210 16 87.

Praegu nõuab Animawings, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 100x80x30cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 55x40x20cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 40x20x28cm.


Animawings – lennu jälgimine

Lennufirma Animawings lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
E 9/26