Broneeri lende firmalt Air Transat

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 5/10
K 12/10

Air Transat: ülevaade

Air Transat: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€59

Populaarseim marsruut

FLL–YYZ

Lühim lend

0 t 50 m

Pikim lend

7 t 35 m
Lennufirma Air Transat odavaim marsruut on lähtekohast Montréal Pierre Elliott Trudeau Intl sihtkohta Toronto Pearson Intl hinnaga €59
Lennufirma Air Transat populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Fort Lauderdale sihtkohta Toronto Pearson Intl
Lennufirma Air Transat kiireim marsruut on lähtekohast Montréal (YUL) sihtkohta Quebec (YQB) ja kestab 0 t 50 m
Lennufirma Air Transat pikim marsruut on lähtekohast Vancouver (YVR) sihtkohta Toronto (YYZ) ja kestab 7 t 35 m

Air Transat: arvustused

7,9
HeaPõhineb 80 kontrollitud külastaja arvustustel
7,4Comfort
7,9Kõik kokku
6,6Toit
7,7Pardaleminek
8,5Meeskond
7,4Meelelahutus

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Air Transat: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Air Transat, pead välja lendama lennujaamast Amsterdam Schiphol, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Air France.

Peamised lennujaamad, mida Air Transat teenindab, on Montréal Pierre Elliott Trudeau Intl, Toronto Pearson Intl ja Punta Cana. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Air Transat saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Air Transat lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Air Transat veebisaiti aadressil airtransat.com või helistada lennufirmale numbril +1-514-636-3630.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Air Transat leidsime, oli suunal Toronto Pearson Intl–Montréal Pierre Elliott Trudeau Intl piletihinnaga €130. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Air Transat, siis odavaim marsruut on Montréal Pierre Elliott Trudeau Intl–Toronto Pearson Intl. Sellel lennufirma Air Transat marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €59.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Air Transat leidsime, on sihtkohta Toronto Pearson Intl–Fort Lauderdale ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €137. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Air Transat, mille leidsime, oli marsruudil Miami–Montréal Pierre Elliott Trudeau Intl. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €60 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


Air Transat – lennu jälgimine

Lennufirma Air Transat lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/30