Broneeri lende firmalt Air Niugini

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 12/10
K 19/10

Air Niugini: ülevaade

Air Niugini: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€104

Populaarseim marsruut

POM–MNL

Lühim lend

0 t 45 m

Pikim lend

5 t 20 m
Lennufirma Air Niugini odavaim marsruut on lähtekohast Port Moresby Jackson Fld sihtkohta Daru hinnaga €104
Lennufirma Air Niugini populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Port Moresby Jackson Fld sihtkohta Manila Ninoy Aquino Intl
Lennufirma Air Niugini kiireim marsruut on lähtekohast Port Moresby (POM) sihtkohta Lae (LAE) ja kestab 0 t 45 m
Lennufirma Air Niugini pikim marsruut on lähtekohast Port Moresby (POM) sihtkohta Manila (MNL) ja kestab 5 t 20 m

Air Niugini: arvustused

0,0
NeutraalnePõhineb 0 kontrollitud külastaja arvustustel

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Air Niugini: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Air Niugini, pead välja lendama lennujaamast Manila Ninoy Aquino Intl, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Ethiopian Air.

Peamised lennujaamad, mida Air Niugini teenindab, on Lae Nadzab, Port Moresby Jackson Fld ja Mount Hagen Kagamuga. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Air Niugini saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Air Niugini lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Air Niugini veebisaiti aadressil airniugini.com.pg või helistada lennufirmale numbril +61 1300 361 380.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Air Niugini leidsime, oli suunal Goroka–Port Moresby Jackson Fld piletihinnaga €263. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Air Niugini, siis odavaim marsruut on Port Moresby Jackson Fld–Daru. Sellel lennufirma Air Niugini marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €104.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Air Niugini leidsime, on sihtkohta Port Moresby Jackson Fld–Cairns ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €354. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Air Niugini, mille leidsime, oli marsruudil Port Moresby Jackson Fld–Cairns. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €157 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


Air Niugini – lennu jälgimine

Lennufirma Air Niugini lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 10/7