Broneeri lende firmalt Air Mauritius

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 5/10
K 12/10

Air Mauritius: ülevaade

Air Mauritius: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€105

Populaarseim marsruut

RUN–MRU

Lühim lend

0 t 50 m

Pikim lend

4 t 00 m
Lennufirma Air Mauritius odavaim marsruut on lähtekohast Port Louis Sir Seewoosagur Ram. sihtkohta Mont Lubin Rodrigues Is hinnaga €105
Lennufirma Air Mauritius populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Saint Denis Gillot sihtkohta Port Louis Sir Seewoosagur Ram.
Lennufirma Air Mauritius kiireim marsruut on lähtekohast Saint Denis (RUN) sihtkohta Port Louis (MRU) ja kestab 0 t 50 m
Lennufirma Air Mauritius pikim marsruut on lähtekohast Johannesburg (JNB) sihtkohta Port Louis (MRU) ja kestab 4 t 00 m

Air Mauritius: arvustused

9,5
Väga heaPõhineb 4 kontrollitud külastaja arvustustel
9,5Kõik kokku
9,5Pardaleminek
9,0Toit
9,5Meeskond
9,5Comfort
8,5Meelelahutus

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Air Mauritius: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Air Mauritius, pead välja lendama lennujaamast Stockholm Kõik lennujaamad, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Ryanair.

Peamised lennujaamad, mida Air Mauritius teenindab, on Port Louis Sir Seewoosagur Ram., Saint Denis Gillot ja Mont Lubin Rodrigues Is. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Air Mauritius saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Air Mauritius lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Air Mauritius veebisaiti aadressil airmauritius.com või helistada lennufirmale numbril +230 207 7575.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Air Mauritius leidsime, oli suunal Port Louis Sir Seewoosagur Ram.–Mont Lubin Rodrigues Is piletihinnaga €176. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Air Mauritius, siis odavaim marsruut on Port Louis Sir Seewoosagur Ram.–Mont Lubin Rodrigues Is. Sellel lennufirma Air Mauritius marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €105.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Air Mauritius leidsime, on sihtkohta Port Louis Sir Seewoosagur Ram.–Saint Denis Gillot ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €185. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Air Mauritius, mille leidsime, oli marsruudil Saint Denis Gillot–Port Louis Sir Seewoosagur Ram.. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €217 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


Air Mauritius – lennu jälgimine

Lennufirma Air Mauritius lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/30