Broneeri lende firmalt Bamboo Airways

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
T 11/10
T 18/10

Bamboo Airways: ülevaade

Bamboo Airways: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€20

Populaarseim marsruut

SGN–BKK

Lühim lend

0 t 55 m

Pikim lend

19 t 35 m
Lennufirma Bamboo Airways odavaim marsruut on lähtekohast Phú Quốci rahvusvaheline sihtkohta Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline hinnaga €20
Lennufirma Bamboo Airways populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline sihtkohta Bangkok Suvarnabhumi
Lennufirma Bamboo Airways kiireim marsruut on lähtekohast Can Tho (VCA) sihtkohta Phú Quốc (PQC) ja kestab 0 t 55 m
Lennufirma Bamboo Airways pikim marsruut on lähtekohast Ho Chi Minh (SGN) sihtkohta Đà Nẵng (DAD) ja kestab 19 t 35 m

Bamboo Airways: arvustused

5,6
Enam-vähemPõhineb 5 kontrollitud külastaja arvustustel
5,6Comfort
6,8Meeskond
5,6Kõik kokku
7,2Pardaleminek
5,2Meelelahutus
7,2Toit

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Bamboo Airways: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Bamboo Airways, pead välja lendama lennujaamast Soul Incheon Intl, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Ethiopian Air.

Peamised lennujaamad, mida Bamboo Airways teenindab, on Hanoi Noibai, Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline ja Phú Quốci rahvusvaheline. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Bamboo Airways saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Bamboo Airways lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Bamboo Airways veebisaiti aadressil bambooairways.com või helistada lennufirmale numbril +84 024 3233 3233.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Bamboo Airways leidsime, oli suunal Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline–Phú Quốci rahvusvaheline piletihinnaga €46. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Bamboo Airways, siis odavaim marsruut on Phú Quốci rahvusvaheline–Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline. Sellel lennufirma Bamboo Airways marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €20.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Bamboo Airways leidsime, on sihtkohta Singapur Changi–Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €88. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Bamboo Airways, mille leidsime, oli marsruudil Ho Chi Minh Tân Sơn Nhấti rahvusvaheline–Singapur Changi. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €44 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.

Praegu nõuab Bamboo Airways, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 203cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 56x36x23cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 40x30x10cm.


Bamboo Airways – lennu jälgimine

Lennufirma Bamboo Airways lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
N 10/6