Broneeri lende firmalt Air Greenland

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
E 3/10
E 10/10

Air Greenland: ülevaade

Air Greenland: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€96

Populaarseim marsruut

GOH–CPH

Lühim lend

0 t 30 m

Pikim lend

39 t 20 m
Lennufirma Air Greenland odavaim marsruut on lähtekohast Sisimiut sihtkohta Kangerlussuaq hinnaga €96
Lennufirma Air Greenland populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Nuuk sihtkohta Kopenhaagen
Lennufirma Air Greenland kiireim marsruut on lähtekohast Sisimiut (JHS) sihtkohta Kangerlussuaq (SFJ) ja kestab 0 t 30 m
Lennufirma Air Greenland pikim marsruut on lähtekohast Nuuk (GOH) sihtkohta Ilulissat (JAV) ja kestab 39 t 20 m

Air Greenland: arvustused

0,0
NeutraalnePõhineb 0 kontrollitud külastaja arvustustel

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Air Greenland: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Air Greenland, pead välja lendama lennujaamast Kopenhaagen, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Air Canada.

Peamised lennujaamad, mida Air Greenland teenindab, on Nuuk, Kangerlussuaq ja Ilulissat. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Air Greenland saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Air Greenland lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Air Greenland veebisaiti aadressil airgreenland.com või helistada lennufirmale numbril +299 70 12 12.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt Air Greenland leidsime, oli suunal Kangerlussuaq–Sisimiut piletihinnaga €198. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga Air Greenland, siis odavaim marsruut on Sisimiut–Kangerlussuaq. Sellel lennufirma Air Greenland marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €96.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Air Greenland leidsime, on sihtkohta Kopenhaagen–Ilulissat ja tagasi 1 vahemaandumisega ning pilet maksab €375. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Air Greenland, mille leidsime, oli marsruudil Nuuk–Kopenhaagen. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €202 ja mille jooksul tehakse 1 vahemaandumine.


Air Greenland – lennu jälgimine

Lennufirma Air Greenland lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
K 9/28