Broneeri lende firmalt Air Caraïbes

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 28/9
K 5/10

Air Caraïbes: ülevaade

Air Caraïbes: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€77

Populaarseim marsruut

PPT–SFO

Lühim lend

0 t 45 m

Pikim lend

8 t 20 m
Lennufirma Air Caraïbes odavaim marsruut on lähtekohast Pointe-à-Pitre Le Raizet sihtkohta Fort-de-France Lamentin hinnaga €77
Lennufirma Air Caraïbes populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Papeete, Tahiti Faaa sihtkohta San Francisco
Lennufirma Air Caraïbes kiireim marsruut on lähtekohast Pointe-à-Pitre (PTP) sihtkohta Fort-de-France (FDF) ja kestab 0 t 45 m
Lennufirma Air Caraïbes pikim marsruut on lähtekohast Pariis (ORY) sihtkohta Newark (EWR) ja kestab 8 t 20 m

Air Caraïbes: arvustused

7,2
HeaPõhineb 14 kontrollitud külastaja arvustustel
7,4Pardaleminek
8,2Comfort
7,9Toit
8,2Meeskond
7,2Kõik kokku
8,4Meelelahutus

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga Air Caraïbes: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga Air Caraïbes, pead välja lendama lennujaamast Pariis Kõik lennujaamad, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Air Algerie.

Peamised lennujaamad, mida Air Caraïbes teenindab, on Pariis Orly, Pointe-à-Pitre Le Raizet ja Fort-de-France Lamentin. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma Air Caraïbes saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma Air Caraïbes lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma Air Caraïbes veebisaiti aadressil aircaraibes.com või helistada lennufirmale numbril +33 0820 835 835.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt Air Caraïbes leidsime, on sihtkohta Pointe-à-Pitre Le Raizet–Fort-de-France Lamentin ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €151. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt Air Caraïbes, mille leidsime, oli marsruudil Pointe-à-Pitre Le Raizet–Fort-de-France Lamentin. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €77 ja mille jooksul tehakse 0 vahemaandumist.


Air Caraïbes – lennu jälgimine

Lennufirma Air Caraïbes lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/23