Broneeri lende firmalt AirAsia X

Edasi-tagasi
1 täiskasvanu
Turisti
0 kotti
Kust?
Kuhu?
K 5/10
K 12/10

AirAsia X: ülevaade

AirAsia X: teave lendude kestuse, hindade ja populaarsete marsruutide kohta

Odavaim marsruut

€17

Populaarseim marsruut

AKL–SYD

Lühim lend

1 t 45 m

Pikim lend

33 t 20 m
Lennufirma AirAsia X odavaim marsruut on lähtekohast Kuala Lumpuri rahvusvaheline sihtkohta Kota Kinabalu hinnaga €17
Lennufirma AirAsia X populaarseim praegune marsruut on lähtekohast Auckland Intl sihtkohta Sydney Kingsford Smith
Lennufirma AirAsia X kiireim marsruut on lähtekohast Kuala Lumpur (KUL) sihtkohta Kuching (KCH) ja kestab 1 t 45 m
Lennufirma AirAsia X pikim marsruut on lähtekohast Soul (ICN) sihtkohta Kota Kinabalu (BKI) ja kestab 33 t 20 m

AirAsia X: arvustused

0,0
NeutraalnePõhineb 0 kontrollitud külastaja arvustustel

Järjesta:
Kuupäev

Lendamine firmaga AirAsia X: teave

Kui soovid lennata lennufirmaga AirAsia X, pead välja lendama lennujaamast New Delhi Indira Gandhi Intl, kuna see lennufirma ei paku praegu lende lähtekohast Tallinn Ulemiste. Alternatiivina võid broneerida lennu lähtekohast Tallinn Ulemiste mõne teise lennufirmaga nagu näiteks Ethiopian Air.

Peamised lennujaamad, mida AirAsia X teenindab, on Sydney Kingsford Smith, Kuala Lumpuri rahvusvaheline ja Melbourne. Ilmselt leiad seal aastaringselt lennufirma AirAsia X saabuvaid ja väljuvaid lende.

Meie saidil olev Lennujälgija on kiireim ja lihtsaim viis lennufirma AirAsia X lendude staatuse vaatamiseks. Täida lihtsalt väljad ja klõpsa siis nupul "Jälgi lendu". Sarnaste lennustaatuse uuenduste saamiseks võid külastada ka lennufirma AirAsia X veebisaiti aadressil airasia.com või helistada lennufirmale numbril +91 80 6766 2222.

Odavaim riigisisene lend, mille pakkujalt AirAsia X leidsime, oli suunal Kuala Lumpuri rahvusvaheline–Kuching piletihinnaga €25. Sel lennul on 0 vahemaandumist. Kui sulle pakuvad huvi riigisisesed ühesuunalennud firmaga AirAsia X, siis odavaim marsruut on Kuala Lumpuri rahvusvaheline–Kota Kinabalu. Sellel lennufirma AirAsia X marsruudil on 0 vahemaandumist ja lennupilet maksab €17.

Odavaim rahvsuvaheline edasi-tagasilend, mille firmalt AirAsia X leidsime, on sihtkohta Kuala Lumpuri rahvusvaheline–Soul Incheon Intl ja tagasi 0 vahemaandumisega ning pilet maksab €69. Odavaim rahvusvaheline lend pakkujalt AirAsia X, mille leidsime, oli marsruudil Soul Incheon Intl–Kota Kinabalu. See oli ühesuunaline lend, mis maksab €90 ja mille jooksul tehakse 1 vahemaandumine.

Praegu nõuab AirAsia X, et äraantava pagasi mõõtmed oleksid kuni 119x119x81cm. Su käsipagas võib olla suurusega kuni 56x36x23cm. Kui sul on kaasas ka isiklik ese, võivad selle mõõtmed olla kuni 40x30x10cm.


AirAsia X – lennu jälgimine

Lennufirma AirAsia X lennustaatuse vaatamiseks otsi marsruudi või lennunumbri põhjal
R 9/30