Millega me tegeleme?

momondo on inspireeriv ülemaailmne tasuta reisiotsingusait, mis võrdleb odavaid lende, hotelle ja rendiautosid.
Anname reisijatele ülevaate saadaval reisivõimalustest, lisamata ühtki lisatasu.

Me ei müü lennupileteid ega paku soodsaid hotellitube ja rendiautosid – näitame sulle saadaval hindu ja laseme sul valida endale sobiva pakkumise. Üks klõps ja oledki enda valitud lehel, millel broneering vormistatakse.

Pakume oma teenuseid reisijaile rohkem kui 30 rahvusvahelisel turul. Meie ainulaadset toodet ja teenuseid hinnatakse kogu maailmas. Meid on soovitanud juhtivad meediaväljaanded: Forbes, The Daily Telegraph, Time, AOL. Oleme võitnud oma sektoris auhindu, nagu nt „Parim metaotsingute veebisait“, „Parim sotsiaalmeedia kasutus“ ja „Parim lennupiletite otsimise veebisait“.

Meie nägemus

Arvame, et kõigil peaks olema võimalus maailmas ringi reisida. Soovime, et maailm oleks paik, kus erinevused oleksid inspiratsiooni ja enesetäiustamise, mitte sallimatuse ja eelarvamuste allikas. Meie eesmärk on julgustada ja ärgitada igaühte meie seast olema uudishimulik ja avatud – nii saame kõik tunda rõõmu paremast ja mitmekülgsemast maailmast.

Avame maailma!

Asutasime oma ettevõtte 2006. aastal ja tegutseme praegu üle 250 inimesega rohkem kui 40 riigis. Meie peakontor asub Kopenhaagenis. momondo on sõltumatu kaubamärk, mida haldab Booking Holdings Inc-i tütarettevõte KAYAK. Me kõik suhtume kirglikult oma töösse ja tunneme suurt uhkust selle üle, et muudame kaasreisijatega maailma avaramaks.

Loe täpsemalt meie eesmärgi kohta aadressil momondo.ee/letsopenourworld.

ole uudishimulik