Üks tasuta äpp - miljonid odavad lennupiletid ja hotellid

momondo uskumatult lihtne, kuid võimas äpp mis annab sulle võimaluse oma nutitelefonist või tahvlist teha parima reisiabilise, et sa saaksid leida ja broneerida parima hinnaga lende ja hotelle kõikjal maailmas - seda kõike ilma arvutit kasutamata.

Oled sa diivanil oma järgmist reisi planeerimas või oled sa sattunud kuhugi, kus sul veel öömaja pole - meie äpp sisaldab kõike lendudeks ja hotellideks vajalikku.

Isikupärane otsingukogemus

Isikliku momondo profiili korral salvestatakse ja sünkroniseeritakse kõik sinu eelistused, otsingute ajalugu ja kõik sinu lemmiklennud ja –hotellid. Kõik salvestatakse ja sünkroniseeritakse sinu teiste seadmetega, võimaldades sul otsida ja salvestada ühe seadmega ning broneerida teisega. Saad seadistada ja hallata sõidupileti teavitusi, mis muudab reisi planeerimise lihtsamaks kui eales varem.

Joonista Kaardile Kujund

Tead täpselt, millises piirkonnas endale hotelli otsid? Meie ainulaadse "joonista kaardile kujund" funktsiooni abil saad joonistada kaardile mistahes kujundi ning meie näitame sulle hotelle ainult sellest piirkonnast.

Lisaks on kaardile võimalik nööpnõela asetada või aadressi sisestada.

Feedback
Cookies
momondo.ee kasutab küpsiseid
Loe veel