Abi

momondo on reisimise otsingumootor, mis otsib ja võrdleb parimaid lennupiletite, hotellide, autorendi ja puhkemajade pakkumisi. Psst... tegemist on tasuta teenusega, mis tähendab, et meie ei müü midagi ning meie ei lisa kunagi mingisuguseid broneerimistasusid.

 • Kas teie hinnad sisaldavad tasusid?

  Anname endast parima, et meie poolt kuvatavad hinnad sisaldaksid kõiki vajalikke tasusid ja lisamakse (tasusid, mida ei saa valida). Meie eesmärgiks on luua hindades nii suur läbipaistvus, kui võimalik ning me töötame pidevalt hindade läbipaistvamaks muutmise kallal.

  Meile on probleemiks kõik (varjatud) ja pidevalt muutuvad lisatasud, mida ettevõtted lisavad oma hindadele. Kuigi me teeme kõik endast oleneva, et kuvada hind, mis on enamikule meie kasutajatest saadaval ilma täiendavate lisatasudeta, on võimalik, et mõnikord on koguhind valitud makseviisi tõttu suurem. Lisateavet leiad lennutulemuste lehelt.

 • Kas momondo tõstab lennupiletite hinda?

  Ei, muidugi mitte! momondo ei jälgi kunagi hindade tõstmiseks sinu IP aadressi ega küpsiseid. Me teostame reaalajas otsinguid ning otsime välja otsinguhetkel parimad saadavalolevad hinnad. Me ei taha hindasid tõsta, sest me tahame, et sa leiaksid endale kõige paremad ja kõige odavamad hinnad.

 • Kuidas hotellide hinnagarantii toimib?

  Hinnagarantii tagab, et sa saaksid Internetist hotellitoad kõige odavama hinnaga. See töötab järgmiselt:

  1. Broneerid endale hotellis toa
  2. Avastad ootamatult 24 tunni jooksul odavama pakkumise
  3. Kasutad hinnagarantiid
  4. Sulle tagastatakse hinnaerinevus
 • Kui tihti te uuendate valuuta kursse?

  Uuendame valuuta kursse iga päev. Palun ole teadlik, et momondo ja teenusepakkuja ei pruugi alati hinda samas valuutas kuvada.

 • Mida ma peaksin tegema, kui ma leian momondo lehelt ebatäpset informatsiooni?

  Meie eesmärgiks on kuvada alati kõige odavamaid hindu ning täpset informatsiooni. Seetõttu oleme väga tänulikud, kui sa teavitad meid tagasiside kaudu sellest, kui me kuskil ebatäpset informatsiooni kuvame. Vaatame probleemi üle ja hakkame sellega kohe tegelema.

 • Kas momondo müüb pileteid?

  Ei, me ei müü pileteid ning sa ei saa meie lehe kaudu otse broneeringut teha. Saad oma lennupileti, hotellitoa ja auto selle ettevõtte lehelt broneerida, kuhu me sind suuname.

 • Kellega ma peaksin broneerimise kohta käivate küsimuste osas ühendust võtma?

  Kui sul esineb broneerimisega probleeme ja/või sa tahad broneeringut muuta, siis pead sa võtma ühendust ettevõttega, kelle kaudu sa broneeringu tegid. Juhul kui sa ei tea, millise ettevõttega tegu on, siis leiad selle kohta infot broneeringu kinnituse e-mailist, mille sa ettevõttelt said. Võid vaadata ka oma pangakontot, kus sa näed, millisele ettevõttele raha kanti. momondo ei oma broneeringu kohta mingisugust informatsiooni ning seetõttu ei saa meie seda kahjuks muuta ega sulle broneeringu kinnitust saata.

  Autorendi kohta käivate küsimuste korral tuleks kasutada alati kviitungil olevat telefoninumbrit.

 • Kas ma saan usaldada teie lehel olevaid ettevõtteid?

  Jah! Meil on ainult sellised teenusepakkujad, keda meie usaldusväärseteks peame ning kellega regulaarselt ühendust võtame, et veenduda, et nad endiselt meie kriteeriumitele vastaksid.

 • Mida ma enne lennu broneerimist kontrollima peaksin?

  Enne ettevõtte lehel "Osta" nuppu vajutamist tuleks alati,kaks korda, üle kontrollida, et sa oled sisestanud õige informatsiooni nagu näiteks:

  • Reisi kuupäevad
  • Väljumise ja saabumise lennujaamad
  • Reisijate arv
  • Reisijate nimed
  • E-mail
 • Kuidas hinnakalender töötab?

  Hinnakalender kujutab endast ülevaadet valitud marsruudi hinnangut kõige odavamatest hindadest teatud kuupäevadel. Hinnakalendri eesmärgiks on pakkuda sulle ülevaadet lennukipiletite hindade kõikumistest ning näidata sulle kõige suurema kokkuhoiuga päevi. Selle abil näed, kuidas saaksid kuupäevade paindlikkuse korral raha kokku hoida. Pead siiski viimaste hindade saamiseks sooritama reaalajas otsingu, sest kalendris olevad hinnad on kõigest hinnangulised.

 • Kuidas sõidupileti teavitus töötab?

  Kui sa oled otsinud välja lennu, siis saad sa luua sõidupileti teavituse. Seejärel saad sa e-maili teel konkreetse marsruudi hindade kohta uuendusi. Palun ole teadlik, et hinna leidmise ja selle sinule saatmise vahel esineb ajaline viivitus ning hind võib olla vahepeal juba muutunud.

 • Mis on "parimad" lennud?

  "Parimad" lennud kujutavad endast parimat tasakaalu hinna ja lennuaja vahel. Näitame "parimaid" lende, sest mõnikord on 12-tunnise ooteaja puudumine veidi rohkem maksmist väärt.

 • Kas ma saan momondost grupipileteid otsida?

  Saad momondost lendu otsides valida iga kord kuni 9 täiskasvanut ja 7 last.

 • Kas teil on mitme sihtpunkti funktsioon?

  Jah, on küll. Vali otsingust "mitu sihtpunkti" (see on kohe väljumise all).

 • Kust ma leian momondost rongid?

  Oleme oma lendude otsingusse lisanud kiirrongid. See on palju efektiivsem lähenemine, kui teha kaks eraldi otsingut ning nii saad võrrelda sama marsruudi kiirrongide ja lennukite hindasid.

 • Kuidas ma saan momondos kõige kasulikumat tagasisidet anda?

  Sinu tagasiside on meie jaoks väga väärtuslik, sest see aitab meil oma teenuseid täiustada. Meiega ühendust võttes jäta meile võimalikult palju informatsiooni oma otsingu kohta. Jäta meile oma reisimise kuupäevad ja sihtpunktid ning ettevõtte nimi, kelle juurde me sind suunasime.Mida rohkem infot, seda lihtsam on meil sinu probleemi lahendada.

Feedback

Kui sa soovid meile tagasisidet saata või sul tekib momondo lehe kohta küsimusi, siis võta palun meiega ühendust: Feedback.


Meelespea

Meie puhul ei ole tegemist reisiagentuuriga ja me ei müü pileteid. Kui sul tekib broneerimise osas küsimusi, siis võta palun ühendust reisiagentuuri või lennufirmaga.

Kontakt

Asukoht momondo A/S
Løvstræde 1
DK-1152 Copenhagen K
Denmark
Phone: +45 3337 8080 (standardne rahvusvahelise kõne hind)

Ettevõtte registriandmedDenmark, CVR 20181397

Feedback
Cookies
momondo.ee kasutab küpsiseid
Loe veel