Meist

Reisimine kujutab endast piiride ületamist. Reisimine on justkui kütus meie loomulikule uudishimule, mis paneb meid uusi kohti avastama. See aitab meil näha maailma uues valguses. Avastada uusi kohti, uusi inimesi, uusi nägusid. Avastada maailma mis on täis võimalusi!

2006. aastal pühendus väike grupp vilunud ja pühendunud Taani arendajaid ühisele missioonile – avada maailm. Astudes vastu lennunduse dogmadele, loodi momondo: tasuta, sõltumatu online lennupiletite otsingusüsteem, mis pakub täielikku hindade läbipaistvust. Pannes oma erialased oskused kodeerimisse, roboti ehitamisse ja programmeerimisse, said nad pakkuda inimestele manipuleerimata nimekirja lennupileti hindadest üle kogu maailma ning nad tegid selle kättesaadavaks kõigi jaoks.

momondo sisaldab haruldast segu inimlikkusest ja tehnoloogiast, millest õhkab Taanist pärit programmeerimise ja kaasaegse teatri taustaga asutaja ja ettevõtja, Thorvald Stigseni, ainulaadset segu loomingulisest intuitsioonist ja matemaatilistest oskustest. Eesmärgiks oli ja on ka praegu globaalse kaubamärgi loomine, mis avaks kasutajatele reisimise värviküllase maailma ning inspireeriks neid maailmaga silmast silma tuttavaks saama.

Inspireeriv reisiotsing ei kujuta endast pelgalt andmete kogumit, vaid see toob andmed ellu. Annab neile hääle, harmoonia, värvi ja ilme - see aitab neil avada meie silmi uutele võimalustele ja seiklustele.

Lõpuks on kesksel kohal siiski inimesed. Inimeste kokku viimine, et nad saaksid vahetada uusi ideid ja jagada teistega oma ainulaadseid lugusid.


Meelespea

Meie puhul ei ole tegemist reisiagentuuriga ja me ei müü pileteid. Kui sul tekib broneerimise osas küsimusi, siis võta palun ühendust reisiagentuuri või lennufirmaga.

Kontakt

Asukoht momondo A/S
Amagertorv 19
DK-1160 Copenhagen K
Denmark
Phone: +45 3337 8080 (standardne rahvusvahelise kõne hind)

Kui sa soovid meile tagasisidet saata või sul tekib momondo lehe kohta küsimusi, siis võta meiega palun ühendust: feedback@momondo.ee

Ettevõtte registrisse kandmineDenmark, CVR 20181397

Feedback
Cookies
momondo.ee kasutab küpsiseid
Loe veel